220.lv internetveikals

Latvijā plaši zināmais internetveikals – 220.lv ir viens no populārākajiem mazumtirdzniecības interneta veikaliem Latvijā. Interesanti, ka pirms internetveikala 220.lv visā Latvijā plaši pazīstams bija neliels sadzīves tehnikas un elektrotehnikas veikals 220, kas atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā, blakus Jaunajam Rīgas teātrim. Šis veikals regulāri reklamēja savas preces LTV un citos kanālos un ar gadiem piesaistīja lielu auditoriju. Diemžēl reālais veikals 220 nogulēja interneta ēru un nepaspēja piereģistrēt domēnu 220.lv. To izdarīja kāds jauns censonis, kas pēc tam domēnu pārdeva tālāk interneta veikalam, kas pieņēma šo vārdu. Rezultātā ilgi veidotā atpazīstamības kampaņa tika bez maksas nodota citās rokās. Oriģinālais veikals 220.lv gan mēģināja tiesāties, lai iegūtu nosaukumu sev, taču neveiksmīgi.

Šobrīd lietuviešiem piederošais 220.lv ir otrs lielākais vai pat pats lielākais internetveikals Latvijā. Savas pozīcijas tas dala ar 1A, kas vēl pavisam nesen pārdevās somiem piederošajam K-Senukai. Ilgtermiņā tas nozīmē, ka 1A varēs nodrošināt zemākas cenas un, iespējams, tam izdosies uzvarēt lietuviešu Pigu UAB (sia lietuviešu valodā).  No 2015. gada UAB Pigu pieder investīciju fondam MCI Capital, kura īpašnieki mums nav publiski zināmi.

Patērētājiem vairāk par īpašnieku struktūru un vēsturi, protams, interesē 220.lv piedāvājumi. Varam pačuksēt, ka interneta veikals 220.lv regulāri veic dažādas akcijas, piemēram, nakts izpārdošana, trakā izpārdošana, black friday, bezmaksa piegāde, kā arī klientiem sūta dažādus kuponus. Izmantojot šos kuponus, ir iespējams iepirkties ar atlaidēm, kas ir noderīgi, jo nodrošina, ka preces cena ir vēl zemāka. Preču sortiments šajā internetveikalā ir uzskatāms par vienu no plašākajiem un, ja plānots iepirkties internetā, ir vērts vienmēr ielūkoties 220.lv, lai salīdzinātu ai cenas šajā online platformā nav zemākas kā rdveikals, 1a vai citos interneta veikalos.

Preču piegāde 220 tiek nodrošināta ar kurjeru palīdzību, izmantojot Latvijas pasts un Ekspresspasts pakalpojumus kā arī klienti var saņemt preces bez piegādes maksas uzņēmuma birojā Ģetrūdes ielā. Ja Jūs šobrīd vēl neesat izlēmuši, kurā no veikaliem pasūtīt preces, Gigant iesaka, drošības pēc ielūkoties arī šajā interneta veikalā. Iespējams, ka tieši šobrīd ir spēkā kāda īpaša atlaide.