Internetveikals RDVEIKALS

RD Electronics interneta veikals RDVEIKALS.LV ir viena no tām interneta vietnēm, ko ir vērts atcerēties reizēs, kad plānoti pirkumi internetā. Šis elektrotehnikas un elektro preču tirdznības uzņēmums ir viens no lielākajiem savas jomas uzņēmumiem Latvijā. Tam pieder ne tikai interneta platforma rdveikals lv, bet arī vairāki mazumtirdzniecības veikali Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Ņemot vērā lielo apgrozījumu, RDveikals spēj nodrošināt pietiekami zemas cenas. Reizēm tās ir pat zemākas nekā prasa 220.lv vai 1a.lv. Tajās reizēs, kad plānots iepirkties online elektrotehnikas vai elektropreču segmentā Latvijas teritorijā, ir vērts pārbaudīt cenas šajos trīs lielākajos veikalos.  Protams, cenas nebūs tik zemas kā Amazon, bet ir jārēķina arī preču piegādes izmaksas. Piemēram, pērkot ledusskapi, plīti vai lielo LED TV tā piegādes izmaksas pat no Vācijas vai Anglijas var sasniegt 50 eur un vairāk.

Pieliekot šo summu klāt pie Latvijas cenām, varam aprēķināt, ka ne vienmēr piegādes no ārzemēm ir lētākas. Tāpat jāatceras, ka elektropreces mēdz arī saplīst. Ja tas notiek Latvijā, tad garantijas remontā preci nodot ir vieglāk, ja tā ir nopirkta pašu mājās. Izņēmums ir situācijas, kad precei tiek nodrošināta starptautiskā garantija, t.i. iespēja remontēt jebkurā licencētā servisā visā pasaulē. Jūs teiksiet, ka šādu pakalpojumu nodrošina praktiski visi? Iespējams, bet ne visiem uzņēmumiem ir savas pārstāvniecības vai licencētie servisi Latvijā. Šī iemesla dēļ pirms iepriekšanās ir vērts obligāti pievērst uzmanību remonta nosacījumiem un tam, vai Latvijā ir oficiālie servisi. RD veikals mājas lapā šī informācija netiek speciāli uzsvērta, taču ir zināms, ka privātpersonām tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Juridiskās personas ir mazāk aizsargātas un var rēķināties tikai ar 1 gada garantiju, ja vien uz preces iepagojuma vai pavaddokumentos nav norādīts citādi.

Gigant skatījumā RDVEIKALS ir viena no labākajām izvēlēm. Klientiem, kas vēlas saņemt papildus informāciju vienmē ir iespēja sazināties ar uzņēmuma speciālistiem pa telefonu, epastā vai online čatā rdveikals.lv mājas lapā.