Privātums

GIGANT Privātuma politikas, Datu aizsardzības un Izmantošanas noteikumi

Mums ir svarīgs Jūsu privātums. Lai uzlabotu vietnes darbību, mēs ievācam vispārēju informāciju par vietnes apmeklētājiem, piemēram, interneta meklētājos izmantotie vārdi, lai nokļūti šajā vietnē, kopējais apmeklētāju skaits, apmeklētākās lapas u.t.t. Iegūtie dati neļauj identificēt konkrētu lietotāju. Mēs neapkopojam un neredzam savu lietotāju ip adreses. Teorētiski ir iespējams, ka šāda informācija ir hostinga uzturētāju rīcībā, bet pārbaudīt to mēs nevaram.

Visa iepriekš minētā informācija par lietotājiem tiek izmantota izmantojot teksta sīkdatnes – (cookies). Jūs varat atspējot “cookies” izmantošanu savā pārlūkprogrammā, izvēloties attiecīgus drošības iestatījumus vai attiecīgu interneta pārlūkošanas režīmu. Jūs variet uzzināt vairāk par šīm iepējām savas pārlūkprogrammas sadaļā palīdzība (Help).

Gigant.lv neievācām par apmeklētājiem nekādu privātu (personīgu) informāciju, kas ļautu tos identificēt (epasts, ip adrese, tālruņa numurs, adrese, personas dati). Mēs iegūstam datus, kas ļauj secināt par biežāk apmeklētajām tīmekļa vietnes sadaļām un klikšķiem uz ārējām saitēm. Iegūtās informācijas raksturs ir vispārīgs un paredzēts tikai vietnes darbības uzlabošanai. Šie dati ir konficendciāli un netiek nodoti trešajām pusēm. Izņēmums varētu būt tiesībsargājošo iestāžu motivēts pieprasījums, taču līdz šim nav nācies ar tādu saskarties.

Lai nodrošinātu vietnes darbību, mēs izmantojam reklāmas platformu Google Adsense, kas ļauj trešajām pusēm publicēt reklāmas gigant.lv, izmantojot Adwords funkcionalitāti. Situācijās, kad lietotājs uzklikšķina uz kādas no šīm reklāmām viņš tiek novirzīts uz reklāmas devēja mājas lapu, kurā ir spēkā cita privātuma politika. Jūs variet uzzināt vairāk par šo programmu, to, kā Google izmanto par Jums iegūtos datus,  kā arī varat izmainīt sev rādāmās reklāmas šajā google sadaļā. Mēs neveidojam šīs trešo pušu reklāmas un neietekmējam to saturu. Noklūstot trešo pušu vietnēs, iesakam pirms to izmantošanas iepazīties ar to privātuma politiku.

Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par sekām vai ietekmi, kas varētu rasties no Gigant.lv ievietotās informācijas izmantošanas vai trešo pušu vietņu apmeklēšanas. Visas ievietotās teksta saites ir paredzētas, lai uzlabotu lietotāju pieredzi,  taču mēs nevaram galvot par šo vietņu pilnīgu uzticamību. Ievietotā informācija ir sagatavota izmantojot brīvi pieejamus resursus, pieņemot, ka tie ir patiesi, taču to patiesums nav speciāli pārbaudīts. Šaubu gadījumā iesakam pārliecināties par informācijas patiesumu kādā citā vietnē vai resursā.

Gigant.lv ievietotā informācija ir paredzēta tikai privātām, nekomerciālām vajadzībām. Resursa kopēšana, atdarināšana, pārdošana vai kādā citādā veidā izmantošana nav pieļaujama bez gigant.lv rakstiskas atļaujas. Ievietojot informāciju atsauce uz gigant.lv obligāta, iepriekš par to vienojoties ar vietnes uzturētājiem (kontaktforma pieejama sadaļā kontakti).