Ārzemju interneta veikali

Amazon – pasaulē lielākais internetveikals, kurā preces tirgo gan pats Amazon gan citi uzņēmumi un privātpersonas. Piegādes drošumu garantē Amazon. Problēmu gadījumā pircējs var naudu saņemt atpakaļ. Ārzemēs piegāde bieži ir bez maksas, bet uz Latviju tikai par maksu.

Ebay – pasaulē lielākais izsoļu portāls. Preces var pirkt gan izsoles veidā, gan pa tiešo –  bez nepieciešamības piedalīties izsolē. Agrāk vairāk piedalījās privātpersonas, tagad konkurē, galvenokārt, uzņēmumi. Pilnīga drošība, jo pērkot preces var maksāt ar paypal – 30 dienu naudas atpakaļ saņemšanas garantija, ja prece netiek saņemta.

Aliexpress – jauna uzlecošā zvaigne. Ķīniešu atbilde Amazon. Stabili iekaro savu vietu pasaulē un arī Latvijā to ik mēnesi izmanto vairāki desmiti tūkstoši. Preces mēdz būt lētākas kā citur, bet arī kvalitāte var pieklibot. Jārēķinas, ka piegāde var aizņemt vairāk laiku, pievērstiet uzmanību piegādes laikiem.

SportsDirect – viens no lielākajiem sporta preču un apģērba mazumtirgotājiem Eiropā. Pārstāvēts Latvijā t/c Olimpija un atrodams arī internetā. Pirkumiem virs noteikta limita ir iespējama bezmaksas piegāde. Var gadīties nošaut greizi ar izmēriem.

Alibaba – Viens no pasaules lielākajiem vairumtirgotājiem, koncentrējas uz juridiskajām personām, bet var pirkt preces arī privātpersonas. Minimālais piegādes apjoms parasti vairāki desmiti vai simti vienību, bet var sarunāt testa piegādi ar vienu eksemplāru. Preces pārdod dažādi ar Alibaba nesaistīti uzņēmumi. Jāveic rūpīga pārdevēju izpēte (pievērsiet uzmanību reitingiem un atsauksmēm).

Saraksts tiks papildināts tuvākajā laikā..